Kontakt

Småbådsfiskeri

& Røgning

På grund af et stigende antal mails,

kan vi ikke love at vi svare samme dag.

Men alle mail vil blive besvaret i den række følge de ind kommer.

 

 

Erik Kusk Larsen.

Nibe.

 

E-mail erik@smaabaadsfiskeri.dk

Website www.Smaabaadsfiskeri.dk

 

 

Peer Kristensen.

Løkken

 

Medarrangør af småbåds træf.

 

E-mail: Peer@smaabaadsfiskeri.dk

 

Michael Hermansen.

Gjøl

 

Medarrangør af småbåds træf.

Medskribent/korrekturlæser på indlæg på siden mm.

 

E-mail: Michael@smaabaadsfiskeri.dk

 

Tommy Kusk Larsen

Nibe

 

Medarrangør af småbåds træf/korrekturlæser på indlæg på siden mm.

 

E- mail. tommy@smaabaadsfiskeri.dk

Bent Møller

Birsted

 

Medarrangør af småbåds træf mm.

 

E- mail. bentm@smaabaadsfiskeri.dk

Bent Gadegaard

Nørrsundby.

 

Medarrangør af småbåds træf.

Medskribent/korrekturlæser på indlæg på siden mm.

 

E-mail. bentg@smaabaadsfiskeri.dk

Flemming Christensen.

Sæby.

 

Medarrangør af småbåds træf.

Står for at anskaffe og uddeling af præmier til de unge fiskere (0- 13år) til de forskellige træf.

Indsamle information af hvad der sker ved kysten omkring Frederikshavn og Sæby.

 

E-mail flemming@smaabaadsfiskeri.dk

 

 

Kristian Knudsen.

Esbjerg.

 

Tov holder på waypoints.

Med skribent til indlæg, mm.

 

E-mail. kristian@smaabaadsfiskeri.dk